Domů Napište nám
Zavolejte nám

Aktuality

11. října 2017
ZIMA SE BLÍŽÍ..
A s ní roste i zájem o vozidla s pohonem 4x4, které pro Vás máme v nabídce, a které pro Vás chystáme. Dále Vám nabízíme spoustu vozidel různých kategorií. Například auta pro rozrostlou rodinu pro 7 pasažéru, tak také naopak vozidla pro radost a vychutnání si jízdy. Momentálně máme v nabídce okolo 100 automobilů a to převážně tvořenou vozidly koupenými v ČR a s jasně dohledatelnou historií. Neváhejte a navštivte nás na naší pobočce v Brně na adrese Olomoucká 25 vedle čerpací stanice BENZINA. BUĎTE I VY PŘIPRAVENI AŤ VÁS ZIMNÍ OBDOBÍ NEZASKOČÍ! Celý tým TOKRA AUTOMOBILY se srdečně těší na Vaši návštěvu.
3. července 2017
PRÁZDNINY JSOU TU..
a s nimi přichází i možnost si u nás v naší firmě TOKRA AUTOMOBILY CZ zakoupit vozidlo jak na dovolenou, tak i na každodenní provoz. V nabídce máme vozidla všech typů počínaje auty sportovními až po auta rodinné pro 7mi členou posádku. Na místě zajistíme nejvýhodnějšší pojištění, úvěr a jiné služby. Dále provadíme možnost ODKOUPENÍ VAŠEHO VOZIDLA DO PROTIÚČTU, ale také i samotný VÝKUP vašeho vozu. Celý tým TOKRA AUTOMOBILY CZ se těší na Vaši návštěvu a věříme, že s našimi službami budete spokojeni. Naleznete nás na ulici OLOMOUCKÁ 27A nyní vedle nově otevřené čerpací stanice BENZINA.

Vážení zákazníci, pokud u nás nyní zakoupíte novější modernější vůz a využijete formu odkupu Vašeho starého automobilu protiúčtem, k ceně za Váš starý vůz dostanete speciální výkupní bonus 2 000 až 10 000 Kč! Více informací na našich infolinkách nebo přímo u prodejních poradců našeho autocentra.

17. března 2015

NOVĚ NABÍZÍME MOŽNOST FINANCOVÁNÍ VOZŮ BEZ OMEZENÍ JEJICH STÁŘÍ, S NULOVOU AKONTACÍ A BEZ ZAJIŠTĚNÍ!

Vážení zákazníci, rozšířili jsme počet společností, u nichž Vám můžeme profinancovat Váš nový vůz za těch nejvýhodnějších podmínek. Nově tak nabízíme možnost financování vozů bez omezení jejich stáří a to až na několik let! Společně s tímto nově přicházíme s nabídkou financování vozů bez nutnotnosti ručení samotným vozidlem! Pro více informací se můžete zastavit přímo do našeho autocentra, nebo nás můžete kdykoli kontaktovat na našich infolinkách.

Alu kola

elektrony

Kontakty

počítadlo.abz.cz

Tokra autocentrum - Kontakty

Autobazar
Brno

ulice Olomoucká
otevřeno Po-Pá 9–18, So 9–15 hod

Olomoucká 27a, 618 00 Brno-Černovice (vedle čerpací stanice OMV)
Tel.: +420 608 211 882, +420 775 624 026
E-mail: tokra@tokraautomobily.cz